Nákup a objednávka
Elektrické miešadlo Makita 1300W UT1401
Miešadlo si poradí s najrôznejšími tekutými materiálmi, ako sú prefabrikované malty, sadru, betón a iné stavebné hmoty vysokej viskozity do 5 kg.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické miešadlá |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1150 W |
| Maximálne otáčky | 450 ot/min. |
| Rozmery balenia | 40.0 x 22.0 x 45.0 cm |