Nákup a objednávka
Elektrické búracie kladivo Makita HM1307C
Búracie kladivo, ktoré sa vyznačuje veľkým výkonom a efektivitou. Je to nástroj, ktorý je schopný ľahko a rýchlo demolovať betónové steny, dlaždice a ďalšie. Kladivo je vybavené funkciami ako je nastaviteľná rýchlosť a počet úderov.
HM1307C disponuje ergonomickým dizajnom, ktorý zaisťuje jednoduché pohodlné používanie, je vybavený hĺbkovým dorazom. Okrem toho je tiež možné použiť ako vŕtacie kladivo.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Búracia |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 15.3 kg |
| Funkcia | Otočná rukoväť |
| Hladina akustického výkonu | 102 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1510 W |
| Sila úderu | 25,5 J |
| Frekvencia príklepu | 1450 min-1 |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Rozmery balenia | 22.0 x 40.0 x 89.0 cm |