Nákup a objednávka
Elektrické kombinované kladivo Bosch GBH 6-42C 0611278020
Elektrické kombinované kladivo Bosch GBH 6-42C 0611278020 bolo navrhnuté> bezpečnostná spojka spolu s pokročilými funkciami, ako sú KickBack Control a Vibration Control. Rukoväť tlmiaca vibrácie výrazne znižuje únavu aj pri dlhodobej práci.
Toto kladivo umožňuje jednoduché nastavenie pracovného režimu vďaka modernému užívateľskému rozhraniu a možnosti prepojenia s aplikáciou. Vysokú spoľahlivosť systém automatického otáčania prevodovky, čo kladivu poskytuje dlhú životnosť a špičkový výkon. Priemer vŕtania betón (vrtáky do kladív): 12 - 42 mm
Výhody:
Obsah balenia:
GBH 6-42C 0611278020| Kategória | Elektrická kombinovaná kladiva |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.7 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém |
| Hladina akustického výkonu | 99 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Sila úderu | 9 J |
| Maximálne otáčky | 360 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 100 mm |
| Frekvencia príklepu | 3100 min-1 |
| Upínanie nástroja | SDS + |
| Rozmery balenia | 15.0 x 30.0 x 52.0 cm |