Nákup a objednávka
Elektrická vysokotlaková umývačka Riwall PRO REPW 150 SET EP25A1501068B
Skvele vybavená a silná umývačka je ideálnym riešením pre čistenie aj veľkých nečistôt okolo domu či dielne, kolies, záhradného nábytku. príjazdových ciest, kamenných múrikov, a pod.
Umývačka je vybavená unikátnym kovovým čerpadlom so samonasávacou funkciou, čo znamená, že je možné umývačku pripojiť nielen na zdroj tlakovej vody (kohútik), ale možno nasávať vodu aj z nádrží, vedra, teplota vody: 40 °C Typ čerpadla: Alu Príkon: 2000 W Výhody: Auto štart/stop systém vodu
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vysokotlakové čističe |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 11.62 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá , Samonasávanie |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Maximálny prietok | 468 l/h |
| Max. tlak | 150 bar |
| Dĺžka hadice | 13 m |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |