Nákup a objednávka
Elektrická vŕtačka Makita MT M6201B
Elektrická vŕtačka Makita MT M6201B je výkonná jednorýchlostná vŕtačka určená na práce, pri ktorých sa vyžaduje vyšší krútiaci moment a stabilný vŕtací zdvih. Konštrukcia stroja umožňuje prenos ťahu v línii osi vŕtania, čo pomáha zabezpečiť presnejšie vedenie a efektívnejšie vŕtanie.
Vŕtačka je vybavená prepínačom ľavého/pravého chodu a skľučovadlom s rozsahom upínania 1,5-13 mm. Je vhodná aj na použitie s bočnou rukoväťou na bezpečnejšie ovládanie, najmä pri vŕtaní väčších priemerov (max. 36 mm do dreva / 13 mm do ocele).
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5-13 mm |
| Maximálne otáčky | 600 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 36 mm |
| Rozmery balenia | 10.0 x 42.0 x 29.0 cm |