Nákup a objednávka
Elektrická vŕtačka Bosch GBM 1600 RE 06011B0000
Elektrická vŕtačka Bosch GBM 1600 RE 06011B0000 spája výkon a ergonómiu pre špičkové miešanie a vŕtanie. S výkonným a spoľahlivým motorom s výkonom 850 W zaisťuje dlhú životnosť a maximálnu efektivitu.
Vďaka vysokému krútiacemu momentu a veľkému vŕtaciemu výkonu sa dokáže vysporiadať s náročnými úlohami s ľahkosťou. Prídavná rukoväť a otočná rukoväť D o 360° umožňujú ľahkú manipuláciu a komfortné používanie. Konštrukcia s mimoriadne robustnými ozubenými kolesami a guličkovými ložiskami zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 850 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 3-16 mm |
| Uťahovací moment | 11 Nm |
| Maximálne otáčky | 630 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 40 mm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 11.0 x 40.0 cm |