Nákup a objednávka
Elektrická vŕtačka Makita DP4021
Elektrická vŕtačka Makita DP4021 sa pýši novou odolnou konštrukciou, ktorá zaručuje presnejšie vŕtanie a dlhodobú spoľahlivosť. Vďaka modernizovanému elektronickému vypínaču je zaistená pohodlnejšia manipulácia, zatiaľ čo inovatívne prevedenie uhlíkov predlžuje životnosť zariadenia.
Skľučovadlo s veľkosťou 13 mm s rýchloskľučovadlom umožňuje rýchle a jednoduché výmeny. Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť prináša maximálny komfort a bezpečnosť pri práci, čím sa zvyšuje kontrola nad nástrojom a minimalizuje únava.
Príkon: 650 WObsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky bez príklepu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 650 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 8.0 x 27.0 cm |