Nákup a objednávka
Elektrická uhlová brúska Makita GA9020RF
Elektrická uhlová brúska Makita GA9020RF zaujme predovšetkým dokonale prachotesnou konštrukciou – vďaka chyteniu a práškovému povrstveniu statora je stroj skvele chránený proti prachu aj pri dlhodobej práci v stavebnom prostredí. Protiprachová konštrukcia ložísk a spekané ozubené kolesá zaisťujú dlhšiu životnosť aj pri každodennom používaní v dielni alebo na stavbe. Pohodlie pri údržbe zaistí zvonku ľahko vymeniteľné uhlíky, ktoré môžete rýchlo vymeniť bez nutnosti rozoberať celý stroj.
Bezpečnosť je u tejto brúsky na prvom mieste – o to sa stará obmedzenie rozbehového prúdu, ktoré chráni nielen samotný stroj, ale aj vašu elektrickú sieť. Funkcia Antirestart zase zabraňuje nechcenému opätovnému spusteniu brúsky po výpadku prúdu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické uhlové brúsky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 230 mm |
| Hmotnosť | 5.8 kg |
| Príkon | 2200 W |
| Maximálne otáčky | 6600 ot/min. |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 20.0 x 17.0 x 57.0 cm |