Nákup a objednávka
Elektrická uhlová brúska FIELDMANN FDB 202201-E 50002354
Uhlová brúskaako malý šikovný pomocník pri rezaní kovových, keramických alebo porcelán priemere230 mm. Neoddeliteľnú súčasť brúsky tvorí ergonomická rukoväť, ktorú je možné ľahko priskrutkovať na tri rôzne miesta na hlave brúsky a tým docieliť ľahkého rezania či brúsenia v akčnom uhle 180 °.
Dostatočná sila motora a až 6500 otáčok za minútu si hravo poradí aj s tvrdšími materiálmi. Samozrejmosťou je ochranná krytka chrániaca používateľa pred odlietajúcimi pilinami alebo šponami. Vždy pri prevádzke brúsky je kladený dôraz na používanie ochranných pomôcok, ako sú ochranné okuliare, rukavice a slúchadlá. motora
Výhody:
| Kategória | Elektrické uhlové brúsky |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Priemer | 230 mm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Maximálne otáčky | 6500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Rozmery balenia | 16.0 x 14.0 x 56.0 cm |