Nákup a objednávka
Elektrická uhlová brúska Einhell TE-AG 125/750 4430880
Uhlová brúska je vysoko kvalitný prístroj pre odborníkov s vysokými nárokmi, ktorý plne uplatní svoje kvality pri širokej škále činností z oblasti rezania, brúsenia. Vďaka rýchlemu nastaveniu bez použitia náradia je možné ochranný kryt kotúča behom okamihu prispôsobiť akejkoľvek úlohe a aretácia vretena umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu nástroja.
Brúska TE-AG 125/750 je vybavená robustnou, plochou prevodovou hlavou z vibráciami, čo uľahčuje prácu v ťažko prístupných miestach. Vďaka svojmu štíhlemu krytu a mäkkému úchopu ako na hlavnej rukoväti, tak aj na prídavnej rukoväti ponúka uhlová brúska veľmi vysoký komfort obsluhy. bezpečný úchop pre pohodlnú a bezpečnú prácu. Kľúč na čelné otvory je uložený v prídavnej rukoväti, takže je vždy po ruke. Vďaka káblovému úchytu na upevnenie navinutého kábla je možné brúsku TE-AG 125/750 vždy riadne a bezpečne uložiť. M14
Výhody:
| Kategória | Elektrické uhlové brúsky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100.1 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Maximálne otáčky | 12000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 13.0 x 32.0 cm |