Brúsny kotúč na nerez Makita 125 mm A-80656
Hrubovací kotúč do uhlových brúsok na nerezovú oceľ.
| Kategória | Brúsne kotúče na kov |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 6 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 3.0 x 1.0 cm |