Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka GÜDE GRT 550
Strunová kosačka s príkonom 0,55 kW so záberom 30 cm. Je určená na finálne úpravy záhradných trávnikov.
Má 5-polohové naklápanie hlavy, vďaka čomu môžete pohodlné vysekávať ťažko prístupné miesta. Teleskopická vodiaca tyč má možnosť pretočenia rukoväte o 180° pre zvislé dosekanie okrajov trávnika pozdĺž obrubníkov, palisád, bazénových lemov a pod.
Konštrukcia: koliesko
Príslušenstvo:
Celkové rozmery (d x š x v): 280 x 330 x 960 mm
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 30 cm |
| Hmotnosť | 2.9 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 550 W |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť |
| Otáčky strunovej hlavy | 10000 ot /min |
| Rozmery balenia | 11.0 x 95.0 x 24.0 cm |