Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka GÜDE GRT 352 P
Praktická strunová kosačka s elektrickým motorom s príkonom 0,35 kW. Je určená k finálnym úpravám záhradných trávnikov ( kosenie ich okrajov pozdĺž stien, plotov, palisád, obrubníkov a pod.) alebo vyžínanie ťažko prístupných miest (plochy pod konármi stromov, v rohoch pozemkov, na strmých svahoch
). poloautomatické odvíjanie sekacej struny, teleskopickú vodiacu tyč s max. vysunutím 100 mm a 0,35 m prípojný elektrický kábel H05 VV-F.Konštrukcia:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.87 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 350 W |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Priemer struny | 1,2 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť |
| Otáčky strunovej hlavy | 11500 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 25 cm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 62.0 x 20.0 cm |