Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka FIELDMANN FZS 2505-E
Elektrická strunová kosačka s príkonom 0,55 kW. Šírka kosenia je 30 cm. Má nastaviteľnú rukoväť a poloautomatické odvíjanie struny. Kosačka má vodiace koliesko na kosenie pozdĺž múrov a ochranu rastlín. múrov
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Záber | 30 cm |
| Hmotnosť | 2.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 550 W |
| Priemer struny | 1,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Otáčky strunovej hlavy | 10000 ot /min |
| Rozmery balenia | 11.0 x 96.0 x 24.0 cm |