Nákup a objednávka
Elektrická strunová kosačka Einhell GE-ET 5027 3402090
Vyžínač GE-ET 5027 je praktický a veľmi výkonný prístroj, ktoré umožňuje ľahké pokosenie ťažko prístupných miest pre dosiahnutie dobre udržiavanej záhradky.
motora, ktorú je možné na dosiahnutie pohodlného kosenia na zvislých plochách otáčať o 90° a naklápať do 5 polôh, je prístroj univerzálne využiteľný. Vyžínač GE-ET 5027 má robustný univerzálny motor.Jeho plynulo posuvné teleskopické madlo s nastaviteľnou prídavnou rukoväťou umožňuje pohodlné obojručné vedenie a presné prispôsobenie veľkosti tela pre elimináciu únavy pri práci. Kryt a prídavná rukoväť sú vyrobené z vysoko kvalitného, húževnatého plastu.
Kosenie pomocou jednej struny zaručuje čistý vzhľad pokosenej plochy a umožňuje podávanie struny prostredníctvom automatického krokovacieho režimu.
Pomocou vodiaceho kolieska. Praktická ochrana proti nechcenému pokoseniu kvetov zaisťuje bezpečnú vzdialenosť od milovaných kvetov a tým aj zachovanie krásneho vzhľadu záhrady. Prívodný kábel vyžínača je chránený proti opotrebovaniu držiakom kábla na odľahčenie ťahu. rukoväte
| Kategória | Elektrické strunové sekačky |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Priemer struny | 1,6 |
| Odvíjanie struny | Automatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Vodiace koliesko , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Otáčky strunovej hlavy | 11000 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 27 cm |
| Rozmery balenia | 18.0 x 16.0 x 102.0 cm |