Nákup a objednávka
Stolová kotúčová píla GÜDE GTKS 315/230 V 55150
Robustná kotúčová píla, určená k priečnemu/pozdĺžnemu rezaniu masívneho dreva (trámov, hranolov), drevotriesky, drevotriesky. 83 mm). Má plynule nastaviteľnú výšku/uhol sklonu pílového kotúča 90° - 45° (rezy na pokos), pozinkovaný pracovný stôl (d x š: 800 x 553 mm), ľahká manipulácia vďaka pojazdovým kolieskom rukoväťou.
Konštrukcia:
Obsah balenia:
Odporúčané príslušenstvo:
Celkové rozmery (d x š x v): 790 x 580 x 810 mm
| Kategória | Elektrické stolové píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 44.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 101 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 315 mm |
| Hĺbka rezu | 83 mm |
| Rozmery balenia | 59.0 x 44.0 x 83.0 cm |