Nákup a objednávka
Elektrická stolní pila Scheppach HS 120 3901302915
Táto stolová píla v špeciálnej edícii Scheppach je výbornou cenovou alternatívou pre tých užívateľov, ktorí nepotrebujú posuvný stolík či úhl. Píla je ideálna na rezanie drevených trámov, hranolov, dosiek a pod., doma v dielni či vonku na stavenisku.
Široká možnosť nastavenia dorazu a rezného kotúča, spolu s možnosťou predĺženia pracovnej plochy, robí z tejto píly naozaj . Minimálna vôľa, uloženie dôležitých častí v ložiskách a kvalitný TCT kotúč z tvrdokovu dovoľujú úplne prezný rez.
Pomocné kolieska potom uľahčia transport. Samozrejmosťou je kompletná bezpečnostná výbava a taktiež možnosť odsávania pilín.
| Kategória | Elektrické stolové píly |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 44 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Výška stola | 85 cm |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 315 mm |
| Hĺbka rezu | 83 mm |
| Rozmery balenia | 88.0 x 61.0 x 45.0 cm |