Nákup a objednávka
Elektrická stolová pokosová píla Makita LH1201FL
Elektrická stolná a pokosová píla Makita je ideálna pre presné a pohodlné rezanie. Píla disponuje funkciou pozvoľného rozbehu a elektrickou brzdouu, čo zaisťuje bezpečnú a plynulú prevádzku. Otočný stôl je možné nastaviť doprava až o 52° a doľava až o 47°, čo umožňuje širokú variabilitu pri práci. Píla má veľký rezný výkon, a to až 62 x 200 mm, pričom maximálna rezná výška na stole dosahuje 52 mm.
Pre zvýšenie presnosti je píla vybavená laserovou líniou rezu, ktorá pomáha pri vedení presných rezov. Okrem toho ponúka aj osvetlenie pracovnej plochy, čo zlepšuje komfort práce v horších svetelných podmienkach.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická stolná a pokosová píla Makita LH1201FL| Kategória | Elektrické stolové píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 305 mm |
| Hmotnosť | 20.7 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1650 W |
| Maximálne otáčky | 3800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Hĺbka rezu | 95 mm |
| Rozmery balenia | 70.0 x 70.0 x 65.0 cm |