Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla Makita LS0714N
Ľahká a kompaktná pokosová píla s dvojitým vysúvacím mechanizmom. Má otočný stôl nastaviteľný doprava až o 57 ° a doľava až o 45 °. mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 13.1 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1010 W |
| Maximálne otáčky | 6000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Hĺbka rezu | 52 mm |
| Rozmery balenia | 47.0 x 41.0 x 74.0 cm |