Nákup a objednávka
Elektrická rotačná leštička Makita PV7000C
Profesionálna leštička Makita PV7000C je vhodná najmä na leštenie lakov, dreva, kovov a prírodného kameňa. Pri nízkych otáčkach je možné leštiť aj citlivé laky.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické leštičky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 165 mm |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Nosnosť | 2.1 kg |
| Maximálne otáčky | 2000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Typ | Rotačná |
| Rozmery balenia | 20.0 x 50.0 x 25.0 cm |