Nákup a objednávka
Elektrická excentrická leštička Makita PO6000C
Ľahká a kompaktná excentrická leštička umožňujúcavoľbu typu práce silné leštenie/voľné leštenie, s jednoduchým prepnutím medzi režimami.
otáčaním predstavuje obežný pohyb podložky s núteným otáčaním pre účely hrubého leštenia, napr. povrchových úprav. voľnobežné 0-780 ot/min
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické leštičky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 150 mm |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Maximálne otáčky | 780 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Typ | Excentrická |
| Rozmery balenia | 16.0 x 14.0 x 53.0 cm |