Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch EasyImpact 600 0603133020
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch EasyImpact 600 umožňuje komfortné a presné vŕtanie do muriva, dreva, leh. Rýchloupínacie dvojobjímkové skľučovadlo umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu vrtákov jednoduchým pootočením vretena.
Ďalej je vybavená elektronickou reguláciou otáčok, ktorá dodáva správne otáčky pre daný materiál prostredníctvom spúšte reagujúce na spúšť. Motor s príkonom 600 W zaisťuje spoľahlivé výsledky v rôznych materiáloch, umožňuje priemer vŕtania do 12 mm v murive a do 25 mm v dreve.
Výhody:
Obsah balenia:
EasyImpact 600 0603133020| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 600 W |
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Rozsah upínania skľučovadla | 2 - 13 mm |
| Uťahovací moment | 15 Nm |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 25 mm |
| Frekvencia príklepu | 45000 min-1 |
| Rozmery balenia | 29.0 x 11.0 x 38.0 cm |