Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka Bosch Advanced Impact 900
Táto jedinečná príklepová vŕtačka je navrhnutá pre projekty s najvyššími nárokmi na výkon a kvalitu. Vďaka funkcii spätného rázu KickBack Control je zaistená maximálna bezpečnosť pri práci. S dvojstupňovou prevodovkou poskytuje zodpovedajúci výkon pre širokú škálu použitia. Predvoľba otáčok a konštantná rýchlosť Bosch zaistí efektívne vŕtanie bez zbytočnej námahy.
Táto vŕtačka umožňuje vŕtanie do muriva až do priemeru 18 mm a do dreva až do priemeru 40 mm, čo ju robí ideálnou voľbou pre rôzne druhy projektov. S Bosch Advanced Impact . úlohy.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 2850 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 40 mm |
| Frekvencia príklepu | 48450 min-1 |
| Rozmery balenia | 38.0 x 11.0 x 37.0 cm |