Nákup a objednávka
Elektrická priamočiara píla Makita 4350CTJ
Elektrická priamočiara píla Makita 4350CTJ vám ponúkne maximálnu kontrolu aj výkon, či už sa pustíte do dreva, plastu alebo kovu. Vďaka silnému 720W motoru s plynulou reguláciou otáčok a pozvoľným rozbehom zvládne aj náročnejšie projekty bez zbytočných vibrácií a výrazne predlžuje životnosť stroja. beznástrojová výmena pílového listu vám ušetrí čas pri každej výmene. Základnú dosku je možné jednoducho nakloniť až o 45 ° na obe strany, čo oceníte pri šikmých rezoch. Praktická je tiež možnosť pripojenia k vysávaču, vďaka ktorej udržíte pracovné prostredie čisté. Pre ešte presnejšie vedenie rezu môžete pílu používať aj s vodiacou lištou (s adaptérom 192317-1). Rozmery ( d x š x v ): 236 x 73 x 207 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priamočiare píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 85 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 720 W |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 135 mm |
| Zdvih | 26 mm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 11.0 x 39.0 cm |