Nákup a objednávka
Elektrická priamočiara píla FIELDMANN FDP 200712-E
Elektrická priamočiara píla FIELDMANN FDP 200712-E je navrhnutá tak, aby zaistila presné presné a dokonalé. Vďaka ergonomickej a pogumovanej rukoväti ponúka pohodlné a bezpečné ovládanie aj pri dlhšej práci. Regulácia otáčok umožňuje prispôsobiť rýchlosť rezania konkrétnym potrebám, čo zvyšuje efektivitu použitia.
Píla disponuje výkonom 710 W, ktorý poskytuje dostatočnú silu pre rezanie rôznych materiálov. Pre ešte väčšiu flexibilitu pri práci umožňuje na nástroje konkrétnym požiadavkám.
Rezná kapacita:
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická priamočiara píla FIELDMANN FDP 200712-E| Kategória | Elektrické priamočiare píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 710 W |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 80 mm |
| Rozmery balenia | 8.0 x 22.0 x 26.0 cm |