Nákup a objednávka
Elektrická priamočiara píla FIELDMANN FDP 200805-E
Elektrická priamočiara píla FIELDMANN FDP 200805-E zaručuje presné a dokonalé rezy. Vďakazabudovanému AC laseru a možnosti regulácia otáčok ľahko prispôsobíte rez konkrétnym požiadavkám. S výkonom 800 W využíva píla svoju silu na maximum, čo zaisťuje efektívnu prácu aj pri náročnejších úlohách. Pre pohodlné používanie je píla vybavená ergonomickou rukoväťou a funkciou nastavenia uhla rezu, ktorá umožňuje ľahké prispôsobenie konkrétnym rezacím úlohám.
Rezná kapacita:
80 mmVýhody:
| Kategória | Elektrické priamočiare píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 80 mm |
| Rozmery balenia | 11.0 x 29.0 x 35.0 cm |