Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla Scheppach HM 90 MP 5901219901
Pokosová píla Scheppach HM 90 MP je absolútnym vrcholom vo svojej triede. Ak hľadáte univerzálneho pomocníka do dielne, patrí k tomu najlepšiemu, čo môže dnešný trh ponúknuť. Základom je špičkový univerzálny kotúč z tvrdokovu, osadený v štandarde 24 zubami pre hladký rez. Ten je schopný bez problémov rezať ako mäkké alebo tvrdé drevo, tak aj ďalšie materiály ako sú hliník, meď, plasty alebo dokonca aj oceľ. Pre tento kotúč nie je ani problém bez poškodenia odrezať drevo, v ktorom sú klince.
Aby stroj zvládol rezanie v rôznych materiáloch vo výbornej kvalite, je vybavený dvoma rýchlosťami.
Obsah balenia:
Scheppach HM 90 MP 5901219901| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 216 mm |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1700 W |
| Maximálne otáčky | 4500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 216 mm |
| Hĺbka rezu | 65 mm |
| Rozmery balenia | 80.0 x 48.0 x 35.0 cm |