Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla s posuvom TUSON 210 mm 130059
Elektrická pokosová píla s posuvom TUSON je ideálnou voľbou pre každého, kto potrebuje presné a rýchle rezanie najrôznejších>. nástrojom pre prácu s masívnym drevom, lepeným drevom, dyhami, materiálmi na báze dreva i plastom.
Vďaka výkonnému motoru o sile 1500 W a vysokej rýchlosti píla rýchle a presné rezy s minimálnym úsilím. Jej kotúč s priemerom 210 mm, s 24 ostrými zubami a stredovým otvorom o veľkosti 30 mm, zaisťuje kvalitný a čistý prierez materiálom. Navyše, vďaka nižšej hmotnosti je píla ľahko prenosná a manipulácia s ňou je o to jednoduchšia na rôznych pracoviskách.
Pre maximálnu presnosť je píla vybavená zabudovaným laserom, ktorý uľahčuje vedenie rezu a zvyšuje kvalitu výsledných prác.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | TUSON / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 210 mm |
| Hmotnosť | 11.1 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 210 mm |
| Hĺbka rezu | 62 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Rozmery balenia | 74.0 x 38.0 x 46.0 cm |