Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla Bosch GCM 8 SDE 0601B19200
Pokosová píla so záklzom s príkonom 1600 W s variabilnými otáčkami a možnosťou obojstranného naklonenie.
Výhody:
Rezná kapacita:
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 18.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1600 W |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 216 mm |
| Hĺbka rezu | 70 mm |
| Rozmery balenia | 47.0 x 44.0 x 84.0 cm |