Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla presný rez a jednoduchú ovládateľnosť. Vďaka kompaktnej konštrukcii sa skvele hodí pre prácu v tesných priestoroch a nízka hmotnosť len
Veľkou výhodou je funkcia CutControl, ktorá pomáha lepšie sledovať reznú líniu - výsledkom sú ľahké nastavenie hĺbky rezu a uhla, takže si rýchlo prispôsobíte pílu podľa materiálu aj typu rezu. Praktická aretácia vretena navyše výrazne uľahčuje výmenu pílového kotúča. priame aj šikmé rezy
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 130 mm |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 109 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 850 W |
| Maximálne otáčky | 5300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 130 mm |
| Hĺbka rezu | 40 mm |
| Vnútorný priemer | 16 mm |
| Rozmery balenia | 29.0 x 23.0 x 38.0 cm |