Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla na kov GÜDE GMK 355-2.2
Okružná píla, určená na presné rezanie kovových rúrok a profilov. Je ideálna na priame alebo priečne rezy rúrok, uzavretých aj otvorených profilov všetkých prierezov. Umožňuje rýchle (bezpečné) upevnenie obrobku pomocou uhlového dorazu a upínacej čeľuste. Má funkciu SOFT START, čo je pomalý rozbeh motora pri štarte, vďaka čomu nedôjde k zatiahnutiu elektrickej siete.
Konštrukcia:
Max. rezný výkon (kružnica, štvorec, obdĺžnik):
120 mm, 120 x 120 mm, 180 x 80 mm (90°)| Kategória | Elektrické rozbrušovací pily |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 21.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 110 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Maximálne otáčky | 1350 ot/min. |
| Priemer kotúča | 355 mm |
| Hĺbka rezu | 120 mm |
| Rozmery balenia | 40.0 x 48.0 x 57.0 cm |