Nákup a objednávka
Pílový kotúč GÜDE k píle GMK 350 T 40539
Pílový kotúč, určený na rezanie kovových materiálov, vhodný pre pílu GMK 355-2.2 (40555).
| Kategória | Pílové kotúče na kov |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 355 mm |
| Priemer kotúča | 355 mm |
| Počet zubov | 72 |
| Vnútorný priemer | 25.4 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.3 mm |
| Rozmery balenia | 37.0 x 0.0 x 40.0 cm |