Nákup a objednávka
Elektrická kosačka Bosch AdvancedRotak 40-650 06008B9H00
Elektrická kosačka Bosch AdvancedRotak 40-650 je výkonný nástroj, ktorý ponúka vynikajúci kosiaci výkon a efektívny zber. Táto sieťová kosačka je navrhnutá tak, aby splnila požiadavky aj náročnejších užívateľov.
Vďaka energeticky efektívnemu motoru zaisťuje kosačka spoľahlivé a výkonné kosenie, pričom efektívne využíva energiu. Ergonomické rukoväte Ergoflex s technológiou Ergoslide umožňujú pohodlné manévrovanie a jednoduchú manipuláciu, čo výrazne uľahčuje prácu. Po dokončení kosenia oceníte aj ľahké skladovanie vďaka premyslenému dizajnu.
Kosačka je vybavená vysoko kvalitným textilným košom na zber trávy, ktorý je opatrený indikátorom plnosti. To znamená. Technológia GrassCombs zaisťuje dokonalé kosenie aj pozdĺž okrajov trávnika, čo dodáva záhrade upravený vzhľad.
Výšku kosenia je možné ľahko nastaviť pomocou jediného tlačidla, a to v sedem rôznych stupňoch od 8 str. kosenie presne vašim potrebám a podmienkam na záhrade. Bosch AdvancedRotak 40-650 je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú a ľahko ovládateľnú kosačku s vynikajúcimi výsledkami. centrálne
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická kosačka Bosch AdvancedRotak 40-650 06008B9H00| Kategória | Elektrické sekačky bez pojazdu so záberom od 39 cm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Pojezd | Nie |
| Záber | 40 cm |
| Hmotnosť | 16 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1700 W |
| Veľkosť záhrady až | 600 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 80 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koša | 50 l |
| Rozmery balenia | 51.0 x 47.0 x 76.0 cm |