Nákup a objednávka
Elektrická kombinovaná kotúčová a pásová brúska Powerplus POWX1270
2v1 kombinovaná brúska ponúka brúsenie kotúčom a šmirgľovanie brúsnym pásom. Brúska má polohovateľnú pracovnú opierku, vypínač v ochrannom puzdre a ochranné sklo.
Výhody:
| Kategória | Kombinované brusky |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.9 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 240 W |
| Maximálne otáčky | 2950 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Rozmery balenia | 34.0 x 22.0 x 41.0 cm |