Nákup a objednávka
Elektrická kombinovaná kotúčová a pásová brúska GÜDE GKS 150-25
Kombinovaná brúska, určená na ostrenie nástrojov alebo brúsenie kovových, drevených, plastových a iných povrchov. Vhodná na nabrúsenie nožov, sekáčov, dlát, štiepacích a ďalších nástrojov s britom s presným opracovaním plôch i tvarov na pásovej brúske.
Konštrukcia:
Výhody:
| Kategória | Kombinované brusky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 91.7 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 250 W |
| Dĺžka kábla | 1.3 m |
| Maximálne otáčky | 2950 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Rozmery balenia | 37.0 x 25.0 x 43.0 cm |