Nákup a objednávka
Elektrická deliaca kotúčová píla na kov Bosch GCD 12 JL 0601B28000
Deliaca píla na kov s príkonom 2000 W sa výborne hodí ako pre práce v teréne, tak aj pre stav. Postará o vždy presné výsledky rezania a málo dodatočného začisťovania vďaka minimálnemu zafarbeniu a nepatrnej tvorbe otrepov s pilovými kotúčmi „Expert for Steel“.
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Akumulátor - typ | Li-Ion |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Maximálne otáčky | 1600 ot/min. |
| Hĺbka rezu | 110 mm |
| Rozmery balenia | 48.0 x 39.0 x 58.0 cm |