Nákup a objednávka
Diamantový kotúč brúsny veľký segment MAGG 150 mm DBKS150
Diamantový kotúč určený do uhlových brúsok. Vhodný na brúsenie betónu, prírodného i umelého kameňa, obkladov a dlažieb, ďalších stavebných materiálov. Kotúč je vhodný pre brúsenie za mokra. mm
| Kategória | Brúsne diamantové kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | MAGG / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.4 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 17.0 x 17.0 x 3.0 cm |