Nákup a objednávka
Diamantový kotúč brúsny hrncový Kreator 115 mm KRT086100
Brúsny diamantový kotúč hrncový, na brúsenie betónu, kameňa, žuly. Tvar segmentu umožňuje efektívne a rýchle brúsenie väčších plôch, drážky umožňujú odvod obrúseného materiálu a zabraňujú zbytočnému prehrievaniu pri brúsení. Rozmery kotúča: 115 x 22,2 x 5,0 mm 22,23
| Kategória | Brúsne diamantové kotúče priemer 115 mm |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 5 mm |
| Tvar segmentu | Hrncový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 18.0 x 2.0 x 20.0 cm |