Nákup a objednávka
Brusový lamelový kotúč Makita 180 mm 60 P-65420
Lamelové kotúče Karbid sú vhodné najmä na brúsenie kameňa, skla, keramiky a plastov. mm
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 180 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 180 mm |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 60 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 18.0 x 18.0 x 2.0 cm |