Nákup a objednávka
Brusový lamelový kotúč Makita 180 mm 40 P-65252
Lamelové kotúče Korund sú vhodné najmä na brúsenie mäkkej ocele, hliníka, mäkkých neželezných kovov, ich zliatin liatiny.
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 180 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 180 mm |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 40 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 18.0 x 18.0 x 2.0 cm |