Nákup a objednávka
Brusový lamelový kotúč Makita 150 mm 120 P-65408
Keramické lamelové kotúče sú vhodné najmä na brúsenie kameňa, skla, keramiky a plastov.
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 120 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 15.0 x 15.0 x 1.0 cm |