Brusový lamelový kotúč Bosch EXPERT N475 SCM 115 mm 2608901470
Brusový lamelový kotúč Bosch EXPERT N475 je ideálnym pomocníkom pre rýchlu a efektívnu povrchovú úpravu kovov. Profesionálni obrábači kovov vedia, že dokonalý povrch si vyžaduje čas a precíznosť, ale s týmto kotúčom môžete minimalizovať počet krokov potrebných na dosiahnutie perfektného výsledku bez toho, aby ste museli zľaviť z kvality. ktorý zaisťuje rýchly úber materiálu pomocou vysoko výkonných abrazívnych drví. Kotúč možno ľahko nasadiť pomocou systému X-LOCK alebo použiť s uhlovými brúskami s maticou a závitom. S Bosch EXPERT N475 bude povrchová úprava kovov rýchla, efektívna a bez kompromisov. Je až 3× rýchlejší ako lamelový brúsny kotúč Bosch X431. Priemer kotúča: 115 mm Priemer priemer otvoru: 22,23 mm
Opracovateľné materiály:
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 115 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | hrubá |
| Upínanie | X-LOCK |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 36.0 x 0.0 x 39.0 cm |