Nákup a objednávka
Brusový lamelový kotúč Bosch X 581 Best for Inox 115 mm 2608608263
Brusový lamelový kotúč hrubej zrnitosti G 40 je ideálny na brúsenie nerezové ocele.
Výhody:
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 115 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 40 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 9.0 x 1.0 x 12.0 cm |