Brusový lamelový kotúč Bosch PRO X571 180 mm G80 2608606739
Lamelový brúsny kotúč X571 Best for Metal má vynikajúcu životnosť pri zabrusovaní zvarov povrchov.
materiály:
OceľObsah balenia:
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 180 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 180 mm |
| Priemer kotúča | 180 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 80 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 14.0 x 13.0 x 8.0 cm |