Nákup a objednávka
Brusový lamelový kotúč Bosch X431 125 mm P40 2608603656
Brusový lamelový kotúč Bosch X431 je ideálnou voľbou pre kvalitné dočisťovanie Vďaka odolnému opornému materiálu x-cloth zaisťuje stabilitu pri brúsení. Spojivo zo syntetickej živice ešte viac posilňuje odolnosť kotúča, čo zaručuje jeho dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Priemer priemer otvoru kotúča je 22,23 mm, vďaka čomu je kompatibilný so štandardnými so štandardnými maticou. Bosch X431 Standard for Metal je spoľahlivým pomocníkom pre efektívne a precízne brúsenie kovových povrchov. Priemer kotúča: 125 mm Priemer otvoru: 22, 22, 22, 22 class="pb-2">Tvar: lomená verzia
Opracovateľné materiály:
| Kategória | Brúsne lamelové kotúče priemer 125 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne otáčky | 12250 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Zrnitosť | 40 |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 2.0 x 13.0 cm |