Nákup a objednávka
Brúsny kotúč EXTOL CRAFT 75 mm, P120
Brúsny kotúč do stolových brúsok EXTOL CRAFT 410112.
| Kategória | Kotúče |
| Výrobca | EXTOL CRAFT / Informace o výrobci |
| Priemer | 75 mm |
| Priemer kotúča | 75 mm |
| Vnútorný priemer | 10 mm |
| Hrúbka kotúča | 20 mm |
| Zrnitosť | 120 |
| Rozmery balenia | 8.0 x 3.0 x 11.0 cm |