Nákup a objednávka
Brúsny keramický kotúč Scheppach 250 mm 89490701
Náhradný brúsny kotúč k stolnej brúske Scheppach Tiger 2500.
| Kategória | Keramické kotúče |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 0.5 kg |
| Priemer kotúča | 250 mm |
| Vnútorný priemer | 12 mm |
| Hrúbka kotúča | 50 mm |
| Zrnitosť | 220 |
| Rozmery balenia | 26.0 x 26.0 x 8.0 cm |