Nákup a objednávka
Brúsny diamantový kotúč FESTA 150 mm 21437
Profesionálny brúsny kotúč s diamantovými segmentami pre brúsenie, betónu, lepidiel a ďalších murovacích materiálov, žuly, kameňa. Tvar segmentu umožňuje efektívne a rýchle brúsenie väčších plôch, drážky umožňujú odvod obrúseného materiálu a zabraňujú zbytočnému prehrievaniu pri brúsení. mm
Výhody:
| Kategória | Brúsne diamantové kotúče priemer 150 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 150 mm |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 16.0 x 18.0 x 3.0 cm |