Nákup a objednávka
Brúsny diamantový kotúč FESTA 125 mm 21436
Profesionálny brúsny kotúč s diamantovými segmentami prebrúsenie, betónu, lepidiel a ďalších murovacích materiálov, žuly, kameňa. Tvar segmentu umožňuje efektívne a rýchle brúsenie väčších plôch, drážky umožňujú odvod obrúseného materiálu a zabraňujú zbytočnému prehrievaniu pri brúsení. Rozmery kotúča: 125 x 22,2 mm mm
Výhody:
| Kategória | Brúsne diamantové kotúče priemer 125 mm |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Tvar segmentu | Segmentový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 13.0 x 15.0 x 3.0 cm |