Nákup a objednávka
Brúsny diamantový kotúč EXTOL INDUSTRIAL 115 mm 8703111
Diamantové brúsne kotúče pre profesionálne a poloprofesionálne použitie. Určené pre použitie pri úprave betónu, obkladov, dlažieb a ostatných stavebných materiálov ako za sucha, tak aj za mokra.
| Kategória | Brúsne diamantové kotúče priemer 115 mm |
| Výrobca | EXTOL INDUSTRIAL / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Tvar segmentu | Celoobvodový |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 16.0 x 1.0 x 17.0 cm |